میخواید بدونید الان ما کجاییم ؟ داریم چکار میکنیم ؟ باهاتون صحبت های جذابی داریم ؟
تور مجازی


تور مجازی یک مجموعه اطلاع رسانی چند رسانه‌ای با جلوه های تصویری ویژه و پکیج کاملی از انواع اطلاعات مختلف قابل ارائه به مخاطبان است و شامل نماهای فراگیر ۳۶۰ درجه متصل به هم از یک مکان می باشد.
ساخت فیلم صنعتی


ساخت فیلم صنعتی هویت سازمان شما را به تصویر میکشد و با درنظرگرفتن مهمترین فاکتورها و استانداردها می تواند کارخانه تولیدی شما را به بهترین نحو ممکن به بیننده نشان دهد.
موشن گرافیک


بدیهی ست که ساخت موشن گرافیک میتواند برای مجموعه انیمیشن زیگزاگ کاری لذت بخش و در عین حال ساده باشد. اما بر کسی پوشیده نیست که ظرافت های هنری و نکات کلیدی علم تبلیغات و بازاریابی، کار هر کسی نیست.
تصویر برداری هوایی


ما چندین پرنده فیلمبرداری برای این نوع کار در اختیار داریم. همچنین چندین تیم برای انجام پروژه های مختلف با ما همکاری می کنند. با توجه به سطح تصویر درخواستی می توانیم فیلم هوایی شما را انجام دهیم.بالاترین سرعت اینترنت را
امروز تجربه کنید


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد


استفاده از فیبر نوری


سازگاری با انواع مودم های پیشرفته


پشتیبانی آنلاین مشتریان


سیم کارت دیتای رایگان

12062

کاربر آنلاین

846

پهنای باند آزاد

362

فیلم آنلاین

1103

تیکت پشتیبانی


استفاده از بخش رسانه ، روزانه فقط هزار تومان
خرید پکیج "خانواده"


ارائه جدید ترین فیلم های
اکران شده سینمایی با دوباه فارسی